Atribuită Cumpărare directă

Masca din bumbac reutilizabila. Masca este realizata intr-un singur strat, din material 100% bumbac Ranforce de cea mai buna calitae 160gr/m2, cu 3 pliuri pentru a se adapta la forma fetei. Sunt prevazute cu elastic de prindere dupa urechi. Se sterilizeaza prin fierbere, prin spalare cu clor la temperaturi de 90 grade si calcate la temperatura mare Se recomanda spalarea inainte de prima utilizare. Produsul este realizat la comanda Culoare - , VERDE,

Număr anunț
DA25655534
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
PROFICOM TEXTIL SRL (CUI 28921900)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,40 RON
Valoare atribuită
386,40 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,40 RON

din 386,40 RON estimat