Atribuită Cumpărare directă

conform descrierii- pentru cantitatea ofertata se va incheia contract - serviciul va fi achizitionat la cantitatea maxima in limita bugetului si a necesarului - factura va fi insotita de actele necesare.

Număr anunț
DA25658379
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
Cod CPV
71700000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310 RON
Valoare atribuită
2.310 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310 RON

din 2.310 RON estimat