Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE SI MONTAJ pentru autoturism Scoda Octavia HD 01 PRI

Număr anunț
DA25661668
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
G&M DENI SRL (CUI 15173964)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.319,32 RON
Valoare atribuită
2.319,32 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.319,32 RON

din 2.319,32 RON estimat