Atribuită
Cumpărare directă
59870113 PAPELY PROSOP 2STR. 200BU BU 37114345 IND.PASTRATI DIST.DE SIGU BU 37325990 IND.PASTRATI DIST.SOC.TEX BU 37428018 IND.PASTRATI DIST.SOCIALA BU 36933265 IND.PROT.OBLIGATORIE CAI BU 53064655 BOHEMIA COVORAS CAUCIUC 4 BU 34733410 BISON BANDA DB.ADEZ.1.5MX BU
- Număr anunț
- DA25678851
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Cosoveni Dolj (CUI 16414840)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316,21 RON
- Valoare atribuită
- 316,21 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.