Atribuită Cumpărare directă

FOARFECA PENTRU GARD VIU 21.01 3 Buc 101063490 5949094036241 TILLER 29 CM WITH TAIL 20.59 2 Buc 101009296 5949034962876 LOPATA ROTUNDA, CU COADA 14.71 1 Buc 101063489 5949094036258 SPADE WITH TAIL 13.03 1 Buc

Număr anunț
DA25710224
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 20 (CUI 29029099)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,93 RON
Valoare atribuită
131,93 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,93 RON

din 131,93 RON estimat