Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE STICLA MATA CU GEAM TRANSPARENT INLOCUIRE STICLA PLEXIGLASS CU GHISEU MONTARE PANOU DE PROTECTIE PLEXIGLASS 1000 mm*1200 mm

Număr anunț
DA25697417
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA VALCEA (CUI 12488739)
Furnizor / câștigător
ALUMIN PLAST SRL (CUI 15687264)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,93 RON
Valoare atribuită
831,93 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,93 RON

din 831,93 RON estimat