Atribuită
Cumpărare directă
Eficienta microbiologica: Bacterii: EN 1276, EN 13727, EN 13697, EN 16615 Micobacterii: EN 14348, EN 14563: Mycobacterium terrae Levuri: EN 13624, EN 1650, EN 13697, EN 16615 Fungi: EN 1650, EN 13697 Virusuri: HIV-1, PRV(HBV), BVDV(HCV), HSV, Rotavirus, Virusul Vaccinia si Virsusul Corona (EN 14476) Produsul este AVIZAT BIOCID cu nr. 3324BIO/02/12.24 , eliberat de catre Ministerului Sanatatii, Comisia Nationala pentru produse Biocide.: servicii de dezinfectie pentru institutii publice , servicii de dezinfectie pentru spitale si servicii de dezinfectie pentru scari de bloc; Tarife: -servicii de dezinfectie realizate cu detergenti specifici antivirali, antibactericizi: de la 0,40 lei/ m3 achiziti
- Număr anunț
- DA25677926
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
- Furnizor / câștigător
- CURAT IMACOOLAT S.R.L. (CUI 41242168)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.