Atribuită Cumpărare directă

Anvelope auto 185/65/R15 -196 buc Anvelope 215/65/R16 20 buc 205/55/R16 8 buc

Număr anunț
DA25656564
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.463,68 RON
Valoare atribuită
41.463,68 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.463,68 RON

din 41.463,68 RON estimat