Atribuită
Cumpărare directă
„Lucrări de reparați la corpul C” la Liceul Teoretic Axente Sever, Mediaș care constau in - reparaţii acoperiş; - branşament apă şi racord canalizare; - reparaţii instalaţie electrică;- - zugrăveli și vopsitori interioare; - rașchetat și lăcuit parchet; - amenajarea unui grup sanitar la etaj; - reparaţii şi vopsit uși interioare; - înlocuirea uşi şi ferestre exterioare. Atașat, AC vă transmite listele de cantități pe baza cărora veți elabora si prezenta, pe e-mail tehnic@primariamedias.ro, până in data de 02.06.2020., propunerea dvs astfel încât acesta să corespunda cerințelor AC. Oferta trebuie să conțină de asemenea formularul de ofertă completat cu prețul și durata lucrării. Numai în cazul in care oferta va corespunde cerințelor, AC va accepta oferta
- Număr anunț
- DA25703328
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- GAZDESIGN SRL (CUI 20441176)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324.800 RON
- Valoare atribuită
- 324.800 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.