Atribuită Cumpărare directă

DISPLAY PLC MOD. V350 T38 UNITRONICS COMPLETE UPLOADED SOFTWARE- acelasi software ca cel instalat initial pentru instalatia POLYMER SYSTEM STPL750 S.No. 11C/15 – BISTRITA PROJECT STATIE DE EPURARE - SANGEORZ-BAI

Număr anunț
DA25665042
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
ALFA LAVAL SRL (CUI 8140611)
Cod CPV
42900000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.684,41 RON
Valoare atribuită
7.684,41 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.684,41 RON

din 7.684,41 RON estimat