Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: PLATBANDA ALUMINIU DIMENSIUNI LUNGIME 6000 MM LATIME 20 MM, GROSIME 2 MM - BUCATI 12 SURUB CU SAIBA SI PIULITA CU ATOBLOCARE INOX M5*15 MM CAP SURUB HEXAGONAL - BUC 200

Număr anunț
DA25656161
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,08 RON
Valoare atribuită
838,08 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,08 RON

din 838,08 RON estimat