Atribuită Cumpărare directă

Filtru aer steril Garnitura etansare usa Kit reparatie valva de sens Set garnituri etansare valve pneumatice Garnitura etansare senzor presiune Sursa alimentare Garnitura etansare rezistenta electrica

Număr anunț
DA25717620
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.556,55 RON
Valoare atribuită
10.556,55 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.556,55 RON

din 10.556,55 RON estimat