Atribuită
Cumpărare directă
MONITOR LCD 19" klass - 18.5" vizibil ACER V196HQLAB cod UM.XV6EE.A03 19" klass - 18.5" vizibil | Business | Resolution 1366x768 | Form factor 16:9 | Brightness 200 | Dynamic contrast (DCR) 100000000:1 | Response time 5 ms | Horizontal 90 degrees | Vertical 65 degrees | Displayable colours 16.7 million | 1x15pin D-sub | 100 mm x 100 mm | Colour Black Garantie 3 ani; 1 buc x 220 ron/buc conform Referat nr. 17224 din 25.05.2020
- Număr anunț
- DA25706101
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220 RON
- Valoare atribuită
- 220 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.