Atribuită
Cumpărare directă
Pachet obiecte de inventar Primaria comunei Corni, compus din: 1030247 PRELUNGITOR 3P 2M 3X1,5 LOHUIS BUC 2,00 1030253 PRELUNGITOR 4P 5M 3X1,5 LOHUIS BUC 2,00 1030248 PRELUNGITOR 3P 3M 3X1,5 LOHUIS BUC 2,00 1018056 CIOCAN ROTOPERCUTOR HR2470T 780W MAKITA BUC 1,00 7003354 BURGHIU SDS PLUS 12X360X300 782462 HiKOK BUC 1,00 7002372 SET SURUB. 5PCS. 606 B5 NI 617033 BUC 1,00 1027818 SET SURUBELNITE KRONUS 7627 622109 SET 1 7028576 MANUSI RTELA 9 MRWTLA09 PER 12 1034200 ASPIRATOR MULTIFUNCT WD3 1.629-820.0 BUC 1,00 8052205 SCAUN BIROU LA-899H-1 BUC 1,00 6025643 ROATA ROABA PLINA LIMEX BUC 2,00 1020161 ROABA LIMEX 100L BUC 1,00 6041777 SCARA AL FORTE TREPTE LATE 2X6 9406 BUC 1,00
- Număr anunț
- DA25683605
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CUI 3748503)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.325,87 RON
- Valoare atribuită
- 2.325,87 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.