Atribuită Cumpărare directă

TV PPR D20 FIBRA = 8 ML SET FIXARE LAVOAR = 1 BUC FLEXIBIL 11/4" + VENTIL = 1 BUC FLEXIBIL 11/2" + VENTIL = 1 BUC TEU BZ 1/2" = 2 BUC NIPLI BZ 1/2" = 3 BUC COT PPR D20X90* = 10 BUC ROBINET TR.1/2" NR1 = 1 BUC SEMIOLANDEZ PPR D20X1/2" = 4 BUC BANDA TEFLON MARE = 2 BUC SILICON SANITAR = 2 BUC RACORD PPR D20X1/2" FE = 4 BUC

Număr anunț
DA25702573
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI 20302550)
Furnizor / câștigător
COMTIB SRL (CUI 13143037)
Cod CPV
39370000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,08 RON
Valoare atribuită
270,08 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,08 RON

din 270,08 RON estimat