Atribuită Cumpărare directă

SSD 240GB 2.5" SATA3 , rata de transfer citire min 500 mb/s, rata de transfer la scriere min 350mb/s, memorie TLS, tip controller 2 canale -20 buc USB 32 Gb-10 buc

Număr anunț
DA25711026
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA PENTRU RESTITUIREA PROPRIETATILOR (CUI 22464311)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.580 RON
Valoare atribuită
3.580 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.580 RON

din 3.580 RON estimat