Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie la sediul OCPI Cluj, BCPI Dej, BCPI Gherla,BCPI Huedin, BCPI Turda conform ofertei ca masura de prevenire impotriva Covid 19- sapatamanal

Număr anunț
DA25690056
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Cluj (CUI 9800163)
Furnizor / câștigător
SANIPID NEW ERA SRL (CUI 33403425)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat