Atribuită
Cumpărare directă
1. NaNo3 - cod SO0500 - 500G :132 RON/500g 2. CaCl2, H2O - CA0194 - 500 : 65 RON/500g 3. MgSO4, 3H2O - MA0085 - 500 : 65 RON/500g 4.K2HPO4, 3H2O - PO0271 - 500 : 115,50 RON/500g 5. KH2PO4 - PO0260 - 500 : 99,95 RON/500g 6. NaCl - SO0227 - 500g : 55 RON/500g 7. FeCl3, 6H2O - P742.5 - 250G : 205,80 RON/250g 8. ZnCl2 - CI0162 - 250G: 118,90 RON/250g 9. MnCl2, 4H2O - MA0122 - 500 : 138,50 RON/500g 10. Na2MoO4 2H2O - SO0490 - 100G : 124,95 RON/100g 11. CoCl2 6H2O - 36554.22 - 100G : 365,75 RON/100g
- Număr anunț
- DA25691128
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.486,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.486,35 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.