Atribuită
Cumpărare directă
Cu banda textila de intarire pentru a rezista la deschideri si inchideri multiple Prevazute cu capac Cu fisa de identificare pe exteriorul capacului Datorita clemelor incastrate, lamele pot fi scoase cu usurinta Producator Marienfeld Material Carton Dosare pentru pregatirea a 20 lame de microscop, cu capac, 10 bucati Dimensiuni exterioare (L*l*h) 340*205*6 mm Compatibilitate Pentru lame de microscop de 76*26 mm Cantitate 10 bucati Cod produs 6002007 Dosare pentru pregatirea a 6 lame de microscop, cu capac, 10 bucati Dimensiuni exterioare (L*l*h) 210*100*6 mm Compatibilitate Pentru lame de microscop de 76*26 mm Cantitate 10 bucati Cod produs 6002003 Dosare pentru pregatirea a 10 lame de microscop, cu capac, 20 bucati Dimensiuni exterioare (L*l*h) 340*103*6 mm Compatibilitate Pentru lame de microscop de 76*26 mm Cantitate 20 bucati Cod produs 6002004
- Număr anunț
- DA25682791
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.733,22 RON
- Valoare atribuită
- 2.733,22 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.