Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine cf oferta 274/21.05.2020: - analize apa potabila dializa , semestriale si lunare, perioada mai -dec 2020 : 15462 lei fara TVA -analize apa potabila dializa , semestriale si lunare, perioada ian-aprilie 2021: 7731 lei fara TVA Total: 23193 fara TVA
- Număr anunț
- DA25672474
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 71610000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.193 RON
- Valoare atribuită
- 23.193 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.