Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS LASER COMP SAMSUNG-ML1910 2.5K J.Y. 1 BUC,CARTUS LASER COMP HP-CF283A1.5K J.Y.= 1 BUC, CARTUS LASER COMP XEROX 3255/3052, 3K G&G - 1BUC, STICK USB 128GB SANDISK-SDCZ- 2 BUC, HARD DISK EXT 2TB ADATA AHD330- 1 BUC, RECONDITIONARE SI INCARCARE CARTUS SAMSUNG - 1 BUC
- Număr anunț
- DA25710863
- Autoritate contractantă
- Comuna Galicea (CUI 2541118)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.029,15 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.