Atribuită Cumpărare directă

8692469093505 SUPORT HARTIE IGIENICA BUC 7.00*20.92 5946035073006 NUFAR DETARTRANT CLASIC 800 ML BUC 4.00*9.16 6984000154243 CUTIE DIBLU PLASTIC 8*49 85BUC BUC 1.00*20.17 4000146308264 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 8*260MM BUC 1.00*21.01 6984000016848 SURUB R2 4 5*60 BUC 100.00*0.17

Număr anunț
DA25683764
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Eugen Pora Cluj- Napoca (CUI 18004560)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,09 RON
Valoare atribuită
241,09 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,09 RON

din 241,09 RON estimat