Atribuită Cumpărare directă

Discuri pentru antibiograma :acid fusidic, acid nalidixic, amfotericina B, amikacina, amoxicilina, ampicilina, ampicilina/sulbactam, augumentin, azitromicina, aztreonam,carbenicilina, cefaclor, cefadroxil, cefalexina, cefalotina, cefamandol, cefazolin, cefepime, cefoperazona, cefotaxime, cefoxitina, cefsulodin, ceftazidim,ceftibuten, ceftriaxon,ceftaroline cefuroxime, ciprofloxacin, claritromicina, clindamicina, cloramfenicol, clotrimanzol, colistin sulfat, cotrimoxazol, doxyciclina, econazol,eritromicina, flucitosina, fluconazol, furazolidon, gentamicina 10 ui, gentamicina 120 ui, griseofulvina, imipenem, imipenem/cilastatin,itraconazol, kanamicina, ketoconazol, levofloxacina, lincomicina, meropenem, meticilina, metronidazol, miconazol, moxifloxacina, neomicina, netilmicina, nistatina, nitrofurantoina, norfloxacina, novobiocina, ofloxacina, oxacilina, pefloxacina, penicilina, piperacilina, piperacilina/tazobactam, polimixina B, rifampicina, streptomicina, sulfafurazol, sulfametoxazol, teicoplanina, tetraciclina, ticarcilina, ticarcilina/clavulanic, tobramicina, trimetroprim, vancomicina. Mod de prezentare: cartus x 50 discuri. Producator: Liofilchem S.R.L Tara de origine: Italia Produsul prezinta marcaj CE Producatorul are implementat ISO 9001:2000; 13485:2004 Inregistrare la MSF, cu certificatul Nr. 9244/15.09.2005

Număr anunț
DA25700187
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat