Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE XEROX A4 40 TOPURI TONER HP 1012A 2 BUC TONER HP Q6000 1 BUC BIBLIORAFT 20 BUC AUTOCOLANT STOP ROTUND 2 BUC PLIC BURDUF B4 250 BUC PLIC C5 500 BUC PLIC C6 1000 BUC PLIC C4 250 BUC DOSAR SIMPLU 100 BUC DOSAR PLASTIC 100 BUC CAPSATOR 1 BUC PERFORATOR 1 BUIC CAPSE 24/6 20 BUC BANDA DELIMITARE 200ML 1 BUC TONER HP 35 A 1 BUC
- Număr anunț
- DA25690334
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.549,89 RON
- Valoare atribuită
- 2.549,89 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.