Atribuită
Cumpărare directă
11112603 Cazmale Buc 100 700267 Chei fixe pt lovire S-32 Buc 12 700264 Chei fixe pt lovire S-24 Buc 12 700265 Chei fixe pt lovire S-27 Buc 12 700266 Chei fixe pt lovire S-30 Buc 12 700268 Chei fixe pt lovire S-36 Buc 12 700269 Chei fixe pt lovire S-41 Buc 12 700270 Chei fixe pt lovire S-46 Buc 12 700659 Chei inelare pt lovire S-24 Buc 12 700660 Chei inelare pt lovire S-27 Buc 12 700662 Chei inelare pt lovire S-32 Buc 12 700663 Chei inelare pt lovire S-36 Buc 12 700664 Chei inelare pt lovire S-41 Buc 12 700665 Chei inelare pt lovire S-46 Buc 12 600094 Cheie fixa 24x30mm Cr-V Buc 4 600097 Cheie fixa 27x30mm Cr-V Buc 4 600100 Cheie fixa 32x36mm Cr-V Buc 4 601804 Ciocan metalic 0,5 kg Buc 31 607966 Cleste AT 170 mm Buc 2 601464 Cleste reglabil cu falci 2" Buc 5 11161381 Geanta pt unelte Buc 6 900635 Geanta scule Buc 4 11110838 Lopata Buc 200 11121869 Menghina profesionala cursa L=150mm Buc 1 11122170 Menghina profesionala cursa L=200mm Buc 1 616359 Surubelnita dreapta cu varf plat 2x12x25 Buc 2 U42020-192-267 Surubelnita profesionala cu 4 varfuri interschimbabile Buc 6 11104689 Tarnacop Buc 20 1000AK5 Trusa de scule pt electricieni Buc 3 11111927 Tija mixer Buc 4 11129220 Cancioc Buc 1 11110521 Canepa Buc 40 11120844 Ciocan de cauciuc 500gr Buc 1 11128301 Ciocan dulgher Buc 1 11132205 Cleste combinat 200mm Buc 1 11160400 Cleste pt legat sarma 230-300 Buc 1 11139821 Cleste sertizat profile Buc 1 11121972 Cleste sfic cu tais lateral 160mm Buc 1 11116578 Creion dulgher Buc 1 699769
- Număr anunț
- DA25673919
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.350,17 RON
- Valoare atribuită
- 31.350,17 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.