Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser prosoape de hartie pliate, Identity, alb Lucart BUC 5.00 114.75 573.75 1 27050 DOZATOR/DISPENSER SAPUN LICHID PLASTIC ALB 1L BUC 4.00 55.00 220.00 2 BR-MJ Dispenser plastic pentru hartie igienica Mini Jumbo BUC 14.00 29.00 406.00 3 PROSOPZBAX Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ BAX 1.00 52.00 52.00
- Număr anunț
- DA25706025
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "IOSIF MOLDOVAN (CUI 28301461)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.251,75 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.