Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector Acer P1157i, DLP 3D Ready, SVGA 800* 600, up to WUXGA 1920* 1200, 4500 lumeni, 4:3/ 1

Număr anunț
DA34842295
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI (CUI 2845419)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.806,71 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.806,71 RON