Atribuită
Cumpărare directă
Camera video Sony Handycam® HDR-CX240E, Full HD, Negru Cod Podus: [HDRCX240EB.CEN] Card de memorie SanDisk Micro SD Ultra, 32GB, Class 10, Full HD + AdaptorCard de memorie SanDisk Micro SD Ultra, 32GB, Class 10, Full HD + Adaptor Card de memorie Samsung Micro-SDXC EVO Plus 64GB, Class 10, UHS-I U3 + adaptor SD
- Număr anunț
- DA25686407
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI MIKLOS (CUI 29032965)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 32333000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.267,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.267,54 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.