Atribuită Cumpărare directă

furca 4 coarne= 5 buc, lopeti importr = 5 buc, cos verde 70l = 5 buc, grebla plastic cu intaritura = 30 buc

Număr anunț
DA25707662
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44511300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,70 RON
Valoare atribuită
424,70 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,70 RON

din 424,70 RON estimat