Atribuită Cumpărare directă

PACHET VOP.LAV.WEISS 15L +AM 3L PROMO 2 BUC EMAIL IDEEA ALB 0,75L 2 BUC EMAIL IDEEA ALB 4L 1 BUC DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 2 BUC TRAF POLIA ALB CU GALBEN 250X70 H02-0211 4 BUC

Număr anunț
DA25673267
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,64 RON
Valoare atribuită
292,64 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,64 RON

din 292,64 RON estimat