Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE SERVER - sursa de alimentare - 1 buc - 450 lei - baterie UPS - 2 buc - 120 lei/buc - 240 lei - placa de retea - 1 buc - 175 lei - hdd server - 1 buc - 475 lei - recuperare date - 600 lei - manopera - 0 lei

Număr anunț
DA25679585
Autoritate contractantă
COMUNA SAVINESTI (CUI 2613176)
Furnizor / câștigător
MAXX COMPUTERS SRL (CUI 14324031)
Cod CPV
50320000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940 RON
Valoare atribuită
1.940 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940 RON

din 1.940 RON estimat