Atribuită Cumpărare directă

CASTROL 15W40 - 1BUC X 294.1177LEI= 294.1177 LEI - RAVENOL 80W90 - 1BUC X 352,95 LEI=352.9412 LEI - FURTUN COMPRESOR -1BUC X 29.4118LEI= 26.4118 LEI -COLIER 1BUC X 1,6807LEI=1,6807 LEI -DISC INTERMEDIAR -1 BUC X 109,2437LEI=109,2437 LEI -DISC FERMIT 1BUC X260.5043 LEI=260.5043 LEI CENTURA TROLIU 1BUC X 260.5043LEI= 260,5043LEI

Număr anunț
DA25717707
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
Furnizor / câștigător
RALTOD AUTO SRL (CUI 34174168)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.306,13 RON
Valoare atribuită
1.306,13 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.306,13 RON

din 1.306,13 RON estimat