Atribuită
Cumpărare directă
Masca de nebulizare este un dispozitiv medical sterilizat cu oxid de etilena, este sterila, hipoalergenica, netoxica. Este compusa din masca, un tub de oxigen, 2 conectori, un recipient de nebulizare cu capac, banda elastica si clema de nas. Are un conector rotativ pentru conectarea la dispozitivul de nebulizare. Masca: facuta din PVC de grad medical, are o forma anatomica si este transparenta. Permite acoperirea de la podul nasului pana la barbie in intregime pentru a asigura o fixare buna. Are 2 gauri laterale in masca pentru circulatia aerului, clema metalica care se ajusteaza la nas, conectorul mastii se adapteaza perfect la conexiunea de nebulizare. Recipientul de nebulizare: incolor, gradat in cm cubi, cu un flux central, conectorul de nebulizare se adapteaza perfect la linia de oxigen. Nebulizator cu capacitate de 6cc, 8 cc si 20cc. Furtun de conectare (tub de oxigen): incolor si transparent, cu un conector perfect adaptabil la conexiunea de oxigen, lungimea tubului este de 200 cm. Cantitatea minima de comandat : 200-300 bucati sau valoarea totala a produselor comandate sa fie de minim 600 lei. 100buc/ambalaj
- Număr anunț
- DA25675599
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,25 RON
- Valoare atribuită
- 599,25 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.