Atribuită Cumpărare directă

Filtru ulei moror-2 buc, filtru motorina -2 buc, NM element B-30WL-091-079-2 buc, filtru aer interior-2 buc, , filtru aer exterior-2 buc, filtru aer cabina-2 buc, filtru transmisie15 microni-2 buc, ulei motor-30 l, ulei punte spate-20 l, ulei hidraulic-40 l, ulei cutie viteze-20 l, transport la sediul autoritatii contractante.

Număr anunț
DA25712806
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.901,11 RON
Valoare atribuită
4.901,11 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.901,11 RON

din 4.901,11 RON estimat