Atribuită
Cumpărare directă
CABLU USB2.0 pt. imprimanta SPACER 3m - SPC-USB-AMBM-10 CABLU USB2.0 pt. imprimanta SPACER 3m, (AM/BM), black, „SPC-USB-AMBM-10″/ 45505978 SKU: SPC-USB-AMBM-10 EAN: 5949046601725 Categorie: Cabluri USB Producator: SPACER Informații suplimentare Tip accesoriu cablu or adaptor USB Tip conector 1 USB 2.0 (T) Tip conector 2 USB 2.0 Type-B (T) Conector in unghi de 90 grade nu Lungime (m) 3 m Culoare negru Link producător: http://www.spacer.ro/produs/cablu-usb2-0-pt-imprimanta-spacer-3m-am-bm-black-spc-usb-ambm-10/ Transport gratuit pentru minim 5 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. ry297l ; 2 buc x 5,88 ron/buc si Cablu USB2.0 5M AM-BM lungime 5 metri, Cablu imprimanta USB 2.0 AM-BM cu miez ferita lungime 5m Cablu imprimanta USB 2.0 AM-BM cu miez ferita lungime 5m CABLU USB2.0 pt. imprimanta SPACER 4.5m - SPC-USB-AMBM-15 CABLU USB2.0 pt. imprimanta SPACER 4.5m, (AM/BM), black, „SPC-USB-AMBM-15” SKU: SPC-USB-AMBM-15 EAN: 5949046601732 Categorie: Cabluri USB Producator: SPACER Informații suplimentare Tip accesoriu cablu or adaptor USB Tip conector 1 USB 2.0 (T) Tip conector 2 USB 2.0 Type-B (T) Conector in unghi de 90 grade nu Lungime (m) 4.5 m Culoare negru Link producător: http://www.spacer.ro/produs/cablu-usb2-0-pt-imprimanta-spacer-4-5m-am-bm-black-spc-usb-ambm-15/ ; 1 buc x 8,40 ron/buc conform Referat nr. 17180 din 25.05.2020.
- Număr anunț
- DA25704868
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20,16 RON
- Valoare atribuită
- 20,16 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.