Atribuită Cumpărare directă

punga tricamerala cu solutie de aminoacizi, emulsie lipidica si glucoza, cu administrare pe vena periferica, cu osmolaritate de 750 mosmol/l, cu volum de 1920ml

Număr anunț
DA25716525
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.414 RON
Valoare atribuită
2.414 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.414 RON

din 2.414 RON estimat