Atribuită
Cumpărare directă
Conform adresei nr. 983/A3163/28.05.2020: Cantitate totala Preţ unitar adjudecat fără T.V.A CAĂTIGĂTOR Produs ofertat Valabilitate produs ofertat 2 96,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. Bulion Selenit x 500g/flacon 2022-2025 1 93,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. Mediu Chapman Bulion x 500g/flacon 2022-2025 2 1.000,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. Mediu Cromogenic Coliforms x 500g/flacon 2022-2025 25 7,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. B. stearothermophyllus (test sterilizare pentru autoclav) 2022-2025 25 11,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. B. atrophaeus (test sterilizare pentru pupinel) 2022-2025 2 135,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. Mediu Nutrient Agar x 500g/flacon 2022-2025 2 181,50 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. Dezoxicolat Agar x 500g/flacon 2022-2025 1 90,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. Benzi oxidază 2022-2025 1 160,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. Seruri aglutinare anti-Salmonella polivalent O, flacon x 2 ml 2021 1 160,00 S.C. KARISSMED TRADE S.R.L. Seruri aglutinare anti-Salmonella polivalent O1, flacon x 2 ml 2021
- Număr anunț
- DA25718544
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.778 RON
- Valoare atribuită
- 3.778 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.