Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Promovare proiect ”CRESC – Competențe antreprenoriale în economia socială” care constau în: ● Organizare seminarii pregatire participare proiect ● Campanie media (presa scrisa si online) conform specificatiilor tehnice transmise pe mail.

Număr anunț
DA25689603
Autoritate contractantă
Judetul Neamt (CUI 2612839)
Furnizor / câștigător
PARTYPRO BUSINESS S.R.L. (CUI 41055399)
Cod CPV
79951000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.542 RON
Valoare atribuită
43.542 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.542 RON

din 43.542 RON estimat