Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de constructii de canalizare de apa reziduala - ridicare la cota a 13 capace de canalizare pe str Capitan Rosca Nicolae si sigilarea ramelor de beton cu asfaltul existent.

Număr anunț
DA25697856
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
ALPET SRL (CUI 13387783)
Cod CPV
45232400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.972 RON
Valoare atribuită
10.972 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.972 RON

din 10.972 RON estimat