Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de semnalistica spital Panouri plexid totem urgenta 2 buc, referat nr.5763/24.04.2020 Panou de podea "Atentionare podea umeda" 11 buc referat nr. 3500/06.03.2020 Tapeta UPU Pediatrie Spitfog + montaj 1 set referat nr.2743 26 /02/2020 Panouri spitalul Dr. Fogolyan Kristof 1 set referat nr.1246/29.01.2020
- Număr anunț
- DA25668825
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- MULTI SCREEN PREST SRL (CUI 15884452)
- Cod CPV
- 79810000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.