Atribuită
Cumpărare directă
buna ziua, dorim sa achizitionam de la dvs servicii de reparatii POD LA BORZA din Geoagiu de Sus, dupa cum urmeaza: desfacerea elementelor de suprafata din lemn 15mp, podina uzura executata la pod, de lemn , din dulapi de stejar de 5.8cm grosime-15mp, montarea armaturilor de otel beton in fundatii radiere, distantier din mase plastice-639.40kg, plasa sudata-639.40kg, cofrage din panouri refolosite din scinduri la constructii-5mp, turnarea cu pompa a betonului armat -7mc, beton de ciment -7.06mc, transport rutier al betonului cu autobetoniera-17.50tone, curatirea prin sablare in vederea aplicarii protectiei anticorozive suprafete din metal-61mp, vopsirea balustradelor, grile si parapete din metal-61mp.
- Număr anunț
- DA25687848
- Autoritate contractantă
- COMUNA STREMT (CUI 4562184)
- Furnizor / câștigător
- VLAD FOR WOOD SRL (CUI 33207780)
- Cod CPV
- 45221119-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.175,98 RON
- Valoare atribuită
- 15.175,98 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.