Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de intretinere si reparatii instalatii electrice de alimentare si utilizare, cuprinzand: - intretinere si reparatii bransamente electrice; - intretinere si reparatii instalatii electrice de utilizare : tablouri electrice, instalatii electrice de forta si iluminat interioare sau exterioare, - verificari la instalatiile electrice, constatari, etc. Lucrari de intretinere si mentenanata a sistemului de iluminat public, cuprinzand: - inlocuirea surse de lumina (bec, tub, etc.) arse, - remediere contacte imperfecte, - reparare sau inlocuire sisteme de aprindere a iluminatului public (contactoare, senzori crepusculari, sigurante MPR, etc.), - verificarea retelelor de iluminat public, - extinderea retelelor de iluminat public, - montare corpuri de iluminat public (clasice, cu bec economic, cu LED, etc.)

Număr anunț
DA25699129
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI 18247551)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat