Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG Sursa atx Njoy 500W, Ayrus 500, Eff 80%, 12V 2.3, ventilator 12mm, nivel zgomot 21dB, 1 x 4 + 4 pin ATX 12 V, 4 x sata, 2 x molex, 1 x 20 + 4 pin ATX, 1 x 6 pin + 2 PCI-E X 6 BUC.

Număr anunț
DA25717827
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770,64 RON
Valoare atribuită
770,64 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770,64 RON

din 770,64 RON estimat