Atribuită
Cumpărare directă
Lucrări de reabiltare suprafețe de impact parcuri, locuri de joacă Parcul Callatis în suprafață de 650 mp.Lucrările de amenajare locuri de joacă constau în următoarele operațiuni:decopertare de teren,nivelare teren,așternere de piatră concasată, compactare strat de piatră,montat plasă sudată,turnare strat beton B150,așternere covor de cauciuc(tartan) în strat de 3cm,Prețurile cuprind costurile materialelor și a manoperei.Lucrările vor avea o perioadă de garanție de 24 luni de la data recepției lucrărilor.
- Număr anunț
- DA25681743
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- MIPA URBAN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41108930)
- Cod CPV
- 45200000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.850 RON
- Valoare atribuită
- 109.850 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.