Atribuită Cumpărare directă

Panza fierastrau pentru metal T-5 seturi-120 lei Panza fierastrau pentru metal T-5 seturi-185 lei Panza fierastrau pentru metal T-5 seturi-120 lei Panza fierastrau pentru lemn si laminate T-5 seturi-160 lei Panza fierastrau pentru lemn si taieri rapide T-1 set-105 lei

Număr anunț
DA25693873
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI 24205178)
Cod CPV
44511510-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat