Atribuită Cumpărare directă

Proiect tehnic și detalii de execuție, documentațiile tehnice necesare în vederea obținerii avizelor,acordurilor și autorizațiilor,studii de teren si asistența tehnică pentru obiectivul de investiții ”Amenajare trotuare în comuna Vicovu de Jos,județul Suceava” ,lungimea totală a tronsoanelor de trotuare - 1.650m ,lățimea medie a tronsoanelor de trotuare (cu borduri) - 1,50m , suprafața totală a pavajelor la trotuare - 2.480 mp.

Număr anunț
DA25693091
Autoritate contractantă
COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
Furnizor / câștigător
MUNTEANU GH. PAVEL ADRIAN (CUI 22352709)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.500 RON
Valoare atribuită
30.500 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.500 RON

din 30.500 RON estimat