Atribuită Cumpărare directă

PACHET ISU SUCEAVA CF ADV1148213 Rulment 32312 BUC 1 6,5 6,5 Simering 65/85/12; BUC 2 7,14 14,28 Contact general 24 V BUC 2 23,53 47,06 67,84 Transportul inclus in pretul produsului

Număr anunț
DA25717897
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,84 RON
Valoare atribuită
67,84 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,84 RON

din 67,84 RON estimat