Atribuită
Cumpărare directă
Prosopul cu derulare mini este ideal pentru locurile in care este un consum foarte mare. Hartia fiind rezistenta si absorbanta,poate fi folosita in diverse medii de lucru. Rola de hartie cu derulare centrala, Tork Mini, cu lungimea de 120 de metri. Hartie multifunctionala, intr-un strat, pentru uz casnic, cu derulare centrala. Ideala pentru stergerea veselei - nu lasa scame. Potrivita pentru stergerea mainilor. Avizat pentru contactul cu produse alimentare. Produs avizat Ecolabel. Caracteristici tehnice: Sistem: M1 - hartie cu derulare centrala Dimensiuni: Lungime rola: 120 m. x Latime rola: 21,5 cm. x Diametru rola: 14 cm. Numar straturi: 1 Greutate rola: 606 grame Culoare: alb Numar role in bax: 11 Producator: SCA. Marca: Tork. Produsul se vinde decat la bsx.
- Număr anunț
- DA25712533
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39514200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690,36 RON
- Valoare atribuită
- 690,36 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.