Atribuită Cumpărare directă

pulpe pui dezosate 30x15.20, piept pui dezosat 15x19.72, ficat pasare 15x10.09

Număr anunț
DA25674745
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
LARGER CARM SRL (CUI 35185351)
Cod CPV
15112130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
903,15 RON
Valoare atribuită
903,15 RON
Data publicării
23.05.2020 00:00
Data finalizării
24.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

903,15 RON

din 903,15 RON estimat