Atribuită Cumpărare directă

PENSULA 50MM 2''PAR PORC 55714 1BUC X 5.7983 VOPSEA CASABELLA 0,75L 6018 VERDE 1BUC X 14.7059 PLEXIGLAS TRANSPARENT 3MM(2,05X3,05) 0,89MP X 121.8487

Număr anunț
DA25710700
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,96 RON
Valoare atribuită
128,96 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,96 RON

din 128,96 RON estimat